Kontakt Opholdssteder.dk Skip to main content

Kontakt

Du er altid velkommen til at kontakte os med spørgsmål og andre henvendelser. Vi vil vende tilbage til dig så hurtigt som muligt. Hvis du har akut behov for et møde med os, så gå til siden her, ellers benyt dig af kontaktformularen herunder.

Opholdssteder

Du er velkommen til at kontakte os her, vi vender tilbage hurtigst muligt.

    Denne side er beskyttet af reCAPTCHA og Googles Privatlivspolitik og Servicevilkår gælder.

    Kontakt

    Opholdssteder.dk
    v/ Jesper Dige
    Tlf.: +45 2215 2972
    Mail: mail@opholdssteder.dk

    Login for personale
    Gæstelogin til virtuelt møde

    Problemer med at logge på mødet?
    Klik her for vejledning til virtuelle møder med os.

    Solo Projekt

    v/ Jesper Dige
    Tlf.: +45 2215 2972
    Generel mail: mail@soloprojekt.dk
    Sikker mail: adm1@soloprojekt.dk

    Afdelingsleder
    Patrick Bech Christiansen
    Tlf.: +45 2437 4553
    Mail: soloa@soloprojekt.dk

     

    Special Skolen

    Poul Larsensvej 2
    8600 Silkeborg

    Man.-tor. kl. 8 – 16 / fre. kl. 8-12

    Tlf.: +45 8681 7376
    Mail: skole@aktivweekend.dk

    Skoleleder:
    Chris Adby
    Tlf.: +45 2922 1538

    Fuglemosevej

    Fuglemosevej 1A
    8620 Kjellerup
    Tlf.: +45 2227 6967
    Mail: fuglemosevej@aktivweekend.dk

    Afdelingsleder
    Søren T. Christiansen
    Tlf.: +45 2922 1532
    Mail: stc@aktivweekend.dk

    Alpha

    Alpha Borum:
    Borum Møllevej 3, 8471 Sabro
    Tlf.: +45 3511 6410

    Alpha Lyngbygade:
    Lyngbygade 45, 8600 Silkeborg
    Tlf.: +45 2482 0403
    Mail: Lyngbygade@alpha-dk.dk

    Alpha Richtersvej:
    Richtersvej 9, 8600 Silkeborg
    Tlf.: +45 3031 3734
    Mail: Richtersvej@alpha-dk.dk

    Leder:
    Leif Jönsson
    Tlf.: +45 20470402
    Mail: Leif@alpha-dk.dk

    Station Nord

    Gammelstrupvej 3B
    8831 Løgstrup, Viborg
    Tlf.: +45 4072 0400
    Mail: akut@aktivweekend.dk

    Afdelingsleder
    Michael Biller
    Tlf.: +45 2922 1534
    Mail: michael@aktivweekend.dk

    Aktiv Weekend Dalgasgade

    Dalgasgade 39
    8600 Silkeborg
    Tlf.: +45 2922 1542
    Mail: dalgasgade@aktivweekend.dk

    Afdelingsleder
    Mohamed Adnan
    Tlf.: +45 2922 1542
    Mail: Mohamed@aktivweekend.dk

    Aktiv Weekend Stegsdalvej

    Stegsdalvej 21
    8620 Kjellerup
    Tlf.: +45 86817 370
    Mail: stegsdalvej@aktivweekend.dk

    Afdelingsleder
    Heidi Mogensen
    Tlf.: +45 2922 1537
    Mail: hm@aktivweekend.dk